BH. PARAOLIMPIJAC ISMAIL BARLOV NAKON SREBRA U PARIZU: SAN MI SE OSTVARIO
Autor: Vijesti.ba
Objavljeno: 05. Sep 2024. 18:09:53
Ismail Barlov osvojio je večeras srebrnu medalju na Paraolimpijskim igrama u Parizu.

Nakon ovog nevjerovatnog uspjeha bio je vidno zadovoljan i poručio da mu se san ostvario.

“Stvarno sam prezadovoljan svojim rezultatom. Ovo nisam mogao ni sanjati i sigurno mogu reći da se moj san ostvario”, rekao je Ismail odmah nakon utrke.

Zahvalio se svima koji su ga bodrili, kako uz bazen u Parizu, tako i onima koji su ga pratili ispred malih ekrana.

“Baš mi je mnogo značilo i bila mi je baš velika podrška, hvala im puno što su me podržali. Hvala svima što su me pratili i što su me podržavali”, poručio je mladi Ismail.

Barlov se takmičio u disciplini 50 metara prsno i u finalnoj utrci zauzeo drugo mjesto! Ostvario je vrijeme od 1:02.74, a ispred njega je završio samo Meksikanac Arnulfo Castorena.

Ranije je Barlov u Parizu nastupio i u disciplini 150 metara mješovito, gdje je u kvalifikacijama bio desetoplasirani u konkurenciji 13 plivača.