MUZAFERIJA OSVOJILA 15. MJESTO NA DRUGOM SPUSTU U CRANS-MONTANI
Autor: Vijesti.ba
Objavljeno: 19. Feb 2023. 12:02:34
Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija osvojila je 15. mjesto na utrci spusta u Europa kupu, koja je danas održana u švicarskoj Crans-Montani.

Jučer je Muzaferija osvojila drugo mjesto i tako ostvarila historijski rezultat, a i danas je bila blizu vrhunskog plasmana, jer je uoči same završnice utrke, na pretposljednjem mjerenju vremena, bila drugoplasirana iza Nadine Fest, da bi u finišu izgubila korak i završila na 15. mjestu.

Fest je ostvarila vrijeme od 1:12.28, dok je Muzaferija utrku okončala sa 83 stotinke zaostatka. Svakako da nastupi Muzaferije u posljednje vrijeme itekako raduju, a ostaje nada da naša skijašica može i dodatno popraviti svoje rezultate. (Vijesti.ba / Sport1)